Msze św. i nabożeństwa                            od 21.05 do 27.05.2018 r.

Poniedziałek        NMP Matki Kościoła        - święto

21.05      800     Za Parafian

1000     pogrzeb + Marii Miebes

1730     Nabożeństwo Majowe

1800     1.  Za + rodz. Jana i Karolinę Stankiewicz, Stefana i Emilię Halfar, syna Dariusza, jego ojca Franciszka, brata Czesława, pokrew., dwcz.

2.  Za + męża Huberta Lindner, rodz. Jana i Waleskę Lindner, Wilhelma i Emę Gacka, brata Jerzego, 2 szwagrów, dwcz.

22.05    1730     Nabożeństwo Majowe

1800     1.  Za + matkę Marię Porombka, ojca Gintra Liszka, dziadków Dobiosz, Porombka, Liszka Cieślik, dwcz.

2.  Za + rodz. Józefa i Emilię Kozielski, Stanisława i Helenę Morgała, męża Józefa Kozielskiego, 2 siostry, 2 braci, 4 szwagierki, 5 szwagrów, dwcz.

Środa

23.05      800     1.  Za + rodz. Stefana i Otylię Szenk, braci Jana i Konrada, siostrę Helenę, szwagrów Józefa i Bronisława, dwcz.

2.  Za + ojca Stanisława Opolony w I r. śmierci        po Mszy św. Nabożeństwo Majowe

Czwartek        Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana - święto

24.05    1600     Do Op.Bożej i MB Różańcowej za dzieci obchodzące I rocznicę Komunii św. i ich rodziców

1730     Nabożeństwo Majowe

1800     1.  Za + rodz. Agnieszkę i Henryka Kozubski, dziadków, pokrew., dwcz.

2.  Za + rodz. Waltra i Łucję Kuska

Piątek              Św. Urbana

25.05    1530      w Szymocicach           Do Op.Bożej i św. Urbana w int. rolników i uprawiających ogrody i procesja ku czci św. Urbana

1730     Nabożeństwo Majowe procesja ku czci św. Urbana

1800     1.  Za + rodz. Elżbietę i Antoniego Paniczek, ojca Bernarda Grzesik, pokrew., dwcz.

2.  Za + Leona Baszczok, rodz. Helenę i Józefa Wesper, dziadków Mariannę i Franciszka Dziedzioch, dwcz.

Sobota             Filipa Nereusza

26.05    1730     Nabożeństwo Majowe i okazja do spowiedzi

1800     1.  Do Op.Bożej i MB Różańcowej z ok. 60 r. ślubu Jadwigi i Michała Marcol

2.  Za + męża Maksymiliana Mróz, jego córkę Leokadię, pokrew., dwcz.

Niedziela         Trójcy Przenajświętszej       27.05

800  Za + męża Józefa Pohl w 30 dni po śmierci

930  (w języku niemieckim)           Za + rodz. Gertrudę i Józefa Cieślik, dwcz.

1100  Za + Rudolfa Boszczoń w 30 dni po śmierci

1400  Nabożeństwo Majowe

Ogłoszenia Parafialne:

n    Dzisiaj kończy się Okres Wielkanocny a w przyszłą niedzielę czas Komunii św. wielkanocnej.

n    We wtorek o 1645 próba dla dzieci które będą świętować rocznicę I Komunii św.

n    W przyszłą niedzielę Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców do Piekar Śl.

n    W sobotę Pielgrzymka Dzieci Marii do Rud. Msza św. o godz. 1100.

n    „Bóg Zapłać” tym, którzy złożyli ofiary na malowanie kościoła i obiektów parafialnych.

n    „Bóg zapłać” za liczny udział we Mszy św. z okazji zjazdu kursowego. Szczególnie dziękujemy pocztom sztandarowym, służbie kościelnej i liturgicznej, dzieciom I Komunijnym i ich rodzicom a także dyrekcji szkoły i nauczycielom.

n    Młodzież serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXII Spotkaniu Młodzieży na Polach Lednickich. Zbiórka i wyjazd 1 czerwca o godz. 2355 pod plebanią w Rudach. Powrót 3 czerwca ok. godz. 730. Koszt wyjazdu 80 zł. Zapisy i odbiór kart uczestnictwa w zakrystii w Rudach. Zapisy do niedzieli 27 maja. Więcej informacji na stronie www.lednica2000.pl

n