Msze św. i nabożeństwa                                      od 12.11 do 18.11.2018 r.

Poniedziałek                Św. Jozafata

12.11     1800     1.  Za + męża Piotra , rodz. Stanisława i Karolinę Dynak, teściów Jadwigę i Antoniego Szirdewan, pokrew., dwcz.

2.  Za + rodz. Alojzego i Hildegardę Kucharczyk, wujka Frydolina Przybyła, dwcz.

Wtorek            Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

13.11     1800     1.  Za + rodz. Barbarę i Franciszka Polaczek, matkę Weronikę Golus, pokrew., dwcz.

2.  Za + rodz. Agnieszkę Sobeczko, ojca Adolfa Kołodziej, dziadków z obu stron, szwagra Zygfryda Mika, siostrzenicę Barbarę, pokrew., dwcz.

Środa

14.11       800     1.  Za + Huberta Mróz, rodz. z obu stron, rodzeństwo, pokrew. Mróz, Kowol, dwcz.

2.  Za + ojca Czesława w 30 dni po śmierci

Czwartek

15.11     1600     Msza św. szkolna         Za + rodz. Alojzego i Franciszkę Błaszczok, rodzeństwo, starców, pokrew., dwcz.

1800     Za + Helenę Furgol, jej rodziców, rodzeństwo, dwcz.

16.11     1800     1.  Za + Parafian

2.  Za + męża Franciszka Porombka

Sobota             Św. Elżbiety Węgierskiej

17.11     1100     ślub Michała Wawrzyniaka i Kamili Wawrzyniak zd. Skwierczyńska

1730     Różaniec i okazja do spowiedzi

1800     1.  Za + Krystynę i Urbana Lazar, dwcz.

2.  Za + męża Józefa Wróbel w kol. r. śmierci, matkę Bertę Masarczyk, syna Andrzeja, ojca, teściów, pokrew., dwcz.

Niedziela         XXXIII Zwykła             18.11

800 Za + siostrę Annę Potyka, rodz. Pawła i Klarę Potyka, rodzeństwo, pokrew., dwcz.

930 (w jęz. niemieckim)         Do Op. Bożej i MB Różańcowej z ok. 50 r. ślubu Marii i Władysława i o zdrowie w rodzinie

1100  Do Op. Bożej i MB Różańcowej z ok. 60 r. ślubu Brygidy i Jana Raźniak

1400  Nieszpory

Ogłoszenia Parafialne:

n   Dzisiaj przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka do puszek na „Kościół w Potrzebie”.

n   W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Ubogich.

Zapowiedzi :    Michał Wawrzyniak z Nędzy i Kamila Wawrzyniak zd. Skwierzyńska    I