Msze św. i nabożeństwa                                   od 20.11 do 26.11.2017 r.

Poniedziałek               Św. Rafała Kalinowskiego

20.11    1800     1.  Za + męża Ryszarda Kułaga w kol. r. śmierci

2.  Za + męża Krystiana Kusma, rodz. Rozalię i Eryka Kusma, teścia Wilibalda Urbas, Urszulę i Stefana Kusma, pokrew., dziadków i + księży z parafii

Wtorek           Ofiarowanie NMP

21.11    1000     pogrzeb + Marii Kuzar

1800     1.  Za + męża Mainharda Hanusek, synową Stefanię, 3 braci, 3 szwagrów, 2 szwagierki, pokrew., dwcz.

2.  Za + rodz. Rozalię i Franciszka Huptas, matkę chrzestną Franciszkę, rodz. Marię i Antoniego Paris, siostrę Marię, rodzeństwo, pokrew., Karola Brzoska, 2 żony, dwcz.

Środa              Św. Cecylii

22.11      800     1.  Za + męża Jana Depta, teścia, jego 2 żony, 2 szwagrów, rodz. Luizę i Roberta Sobeczko, brata Pawła, dwcz.

2.  Za + siostrę Janinę Sosna, ojca Alfreda

Czwartek

23.11    1600     Msza św. szkolna       Za + męża Mariusza Pendzich w 5 r. śmierci

1800     Za + córkę Gabrielę, męża Józefa Kampka, rodz. Emilię i Roberta, 3 braci, pokrew. z obu stron, dwcz.

Piątek              Św. męczenników Andrzeja Dung-Laca i Towarzyszy

24.11    1800     1.  Do Op.Bożej i MB Różańcowej z ok. 30 ur. Radosława

2.  Za + matkę Helenę Guzy

3.  Za + rodz. Maksymiliana i Emilię Kanci, Gintra Kusz, Henryka Lapczyk. pokrew., dwcz.

Sobota             Św. Katarzyny Aleksandryjskiej

25.11    1730     Różaniec i okazja do spowiedzi

1800     1.  Za + ojca Waldemara Doleżych w kol. r. śmierci

2.  Do Op.Bożej i MB Różańcowej z ok. 40 ur. Anity Tulec

3.  Za + Wandę Stroka w 30 dni po śmierci

Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - uroczystość                26.11

800   Za + męża Józefa Krybus, matkę Franciszkę, zag. ojca Kacpra, siostrę, bratową, 3 braci, , rodz. Marię i Maksymiliana Wojtaszek, ciotkę Marię, siostrę Krystynę, dziadków  obu stron, dwcz.

930   (w jęz. niemieckim)    Za + rodz. Ritę i Maksymiliana Gawron

1100   1.  Do Op.Bożej i Św. Katarzyny w intencji Kolejarzy z Nędzy i Szymocic, członków ich rodzin i za ++ Kolejarzy

2.  Do Op.Bożej i MB Różańcowej z ok. 80 ur. Edeltraudy

1400   Nieszpory

Ogłoszenia Parafialne:

n    W poniedziałek od 1700 można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.

n    W poniedziałek o 1900 spotkanie Rady Duszpasterskiej.